Symposium Cracoviense działa na rynku turystyki biznesowej od 1998 roku i naszym celem jest profesjonalna obsługa logistyczna i techniczna wykładów, prezentacji i wystaw, staropolska gościnność wobec uczestników, specjalna troska o zaproszonych gości. 

Firmę tworzy doświadczony zespół, od wielu lat zajmujący się organizacją krajowych i międzynarodowych kongresów, konferencji, sympozjów. Ich perfekcyjna praca pozwala nam osiągać sukcesy organizacyjne, wyrażane przez uczestników i zleceniodawców, po realizowanej imprezie.

Wyrażamy nadzieję, że nasze doświadczenie i dobra znajomość warunków spotkań naukowych, pozwoli na zaproponowanie oferty lepszej i bardziej wiarygodnej w stosunku do innych firm. Symposium Cracoviense wprowadza zasady zrównoważonego rozwoju w organizacji kongresów. Promujemy wśród naszych dostawców społeczną odpowiedzialność biznesu, i jeśli to tylko jest możliwe staramy się stosować podczas organizacji kongresów rozwiązania przyjazne środowisku. 

Organizowaliśmy spotkania gromadzące od 100 do 2000 uczestników. Mamy ambicje, aby każde przez nas organizowane spotkanie nie było powielane, aby miało swoisty koloryt, jednak z zachowaniem wypracowanej już wcześniej tradycji. Dbamy, aby nasza łacińska nazwa Symposium Cracoviense kojarzyła się ze starą sentencją Expertis credite i niech czyny, a nie słowa świadczą o nas.

Zespół

Prezes Zarządu

Anna Jędrocha

tel. 48 12 4227600

anna.jedrocha@symposium.pl

Dyrektor sprzedaży i marketingu

Zofia Cześnikiewicz

tel.kom.48 603 845 109

zofia.czesnikiewicz@symposium.pl

Główna Księgowa

Joanna Galewicz

tel. 48 12 4227600 

ksiegowosc@symposium.pl

Senior Project Manager

Kamilia Dudek

tel.kom.48 660 731 045

kamilia.dudek@symposium.pl

Project Manager

Agnieszka Bryk

tel.kom.48 666 056 444

agnieszka.bryk@symposium.pl

Project Manager

Małgorzata Małek

tel.kom.48 603 845 108

malgorzata.malek@symposium.pl

Polityka środowiskowa 

Nasze wartości:

Symposium Cracoviense pragnie być znaczącym uczestnikiem sektora usług w zakresie stosowania najlepszych praktyk środowiskowych poprzez promowanie pozytywnej kultury środowiskowej, niosącej korzyści dla obecnych i przyszłych pokoleń. 

Symposium Cracoviense wprowadza zasady zrównoważonego rozwoju w organizacji kongresów. Promujemy wśród naszych dostawców społeczną odpowiedzialność biznesu, i jeśli to tylko jest możliwe staramy się stosować podczas organizacji kongresów rozwiązania przyjazne środowisku.

Nasze zobowiązania:

Firma nasza zobowiązuje się zapobiegać zanieczyszczeniom środowiska oraz zarządzać swoimi działaniami operacyjnymi w sposób zgodny z obowiązującymi przepisami prawnymi i normami dotyczącymi środowiska.

Nasze cele:

Stałe ocenianie i nadzorowanie tych aspektów swojej działalności, które mają wpływ na środowisko, a mianowicie:

 • minimalizowanie zanieczyszczenia emitowanego do powietrza;
 • w miarę możliwości ograniczanie zużycia energii i wody;
 • redukowanie ilość wytwarzanych odpadów i właściwa ich utylizacja;
 • jasne sprecyzowanie odpowiedzialności, zadań oraz przeglądu naszej działalności na rzecz ochrony środowiska
 • zapewnienie wszystkim pracownikom materiałów i wytycznych, dających ogólną świadomość dotyczącą zagadnień ochrony środowiska;
 • branie pod uwagę aspektów środowiskowych przy podejmowaniu decyzji dotyczących naszych inwestycji i zakupów;
 • zachęcanie naszych dostawców i podwykonawców do wprowadzania programów wspierających nasze cele i zadania środowiskowe w sytuacjach, gdy ich działalność ma znaczący wpływ na środowisko;
 • szanowanie i uwzględnianie potrzeb i wymagań naszych klientów we wszelkich planach i decyzjach dotyczących naszych działań, które mają wpływ na środowisko;
 • wspieranie innowacji w działalności środowiskowej, w jakie zaangażowani są nasi klienci i firmy współpracujące

Nasza firma posiada certyfikat: Zielone biuro

Ogólne waunki handlowe

Poniższe warunki i postanowienia mają zastosowanie do wszystkich naszych usług, które są dostępne na naszej stronie internetowej www.symposium.pl, mailowo lub telefonicznie. Wchodząc, przeszukując oraz korzystając z naszej strony internetowej i/lub dokonując rejestracji na konferencję czy rezerwacji hotelu potwierdzają Państwo, że przeczytali, zrozumieli i zaakceptowali poniższe warunki i postanowienia. 

Strony internetowe, ich zawartość oraz infrastruktura, a także system rejestracji i rezerwacji hoteli są własnością oraz są zarządzane i dostarczane przez Symposium Cracoviense Sp z o.o. 31-123 Kraków, Krupnicza 3, KRS 0000210115 i udostępniane są wyłącznie do Państwa osobistego, niekomercyjnego użytku, zgodnie z warunkami i postanowieniami określonymi poniżej.

1. Zakres usług i ceny

Poprzez stronę internetową www.symposium.pl  oferujemy usługi 

 • rejestracji konferencyjnej 
 • rezerwacji hoteli
 • dodatkowe, związane z konferencją 

Wszystkie podane ceny są cenami brutto, zawierają podatek VAT.

Przelicznik walut dostępny na naszej stronie służy wyłącznie celom informacyjnym i nie powinien być traktowany jako wiarygodny i dokładny. Rzeczywiste ceny mogą różnić się od tych, które zostały obliczone przez przelicznik walut na naszej stronie. 

2. Prywatność

Symposium Cracoviense  działa według najwyższych standardów etycznych i szanuje Państwa prywatność. Z wyjątkiem sytuacji wymaganych przez prawo oraz konieczności ujawnienia Państwa imienia i nazwiska, adresu e-mail oraz danych karty kredytowej w celu zakończenia procesu rezerwacji w wybranym przez Państwa hotelu, nigdy nie ujawniamy Państwa danych osobowych podmiotom trzecim bez Państwa zgody. 

Symposium Cracoviense  jako Administrator danych informuje, że podane dane osobowe będą przetwarzane w celu podjęcia niezbędnych działań związanych z realizacją zgłoszenia uczestnictwa w konferencji. Administrator danych informuje o przysługującym Pani/Panu prawie do wglądu do swoich danych oraz ich korekty. 

Jeśli ma Pan/Pani  pytania lub uwagi dotyczące polityki prywatności prosimy o przysłanie ich mailem na adres: info@symposium.pl

W celu zabezpieczenia i zaszyfrowania danych Państwa karty kredytowej, w momencie ich przesyłania do naszego systemu korzystamy z technologii Secure Socket Layer (SSL).

3. Płatności 

Płatności można dokonać :

 • przelewem bankowym 
 • kartą kredytową

Rozliczenia transakcji kartą kredytową i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl

Opłaty za rejestrację konferencyjną i usługi dodatkowe, związane z konferencją winny być opłacone do 3 dni od daty rejestracji. 

Hotele wymagają podania danych karty kredytowej w celu zagwarantowania rezerwacji. W związku z tym, przesyłamy dane Państwa karty kredytowej bezpośrednio do hotelu, w którym zarezerwowali Państwo pokój, a także możemy sprawdzić (tj. pre-autoryzować) Państwa kartę kredytową. 

W przypadku niektórych konferencji hotel może dokonać pre-autoryzacji lub obciążyć Państwa kartę kredytową w momencie dokonania i potwierdzenia rezerwacji. 

4. Anulowanie rejestracji i rezerwacji hotelowej

Dokonując rejestracji na konferencję i  rezerwacji w hotelu akceptują Państwo określone warunki anulacji.

Zasady dotyczące anulowania uczestnictwa w konferencji i rezerwacji hotelowej dostępne są na stronie każdej konferencji, w części „opłaty rejestracyjne” i „opłaty hotelowe” 

Anulację rejestracji konferencyjnej i rezerwacji hotelowej należy przesłać mailem na adres: info@symposium.pl lub adres mailowy pracownika odpowiedzialnego za konferencję, podany na stronie www konferencji.