Szanowni Państwo

Przedstawicielstwo Komisji Europejskiej w Polsce oraz Katedra Międzynarodowych Stosunków Gospodarczych Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie mają zaszczyt zaprosić do udziału w konferencji pt. Europa w globalnym świecie: uwarunkowania i perspektywy integracji transatlantyckiej. Konferencja odbędzie się 26 października 2017 roku na terenie Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. Jest ona skierowana do szerokiego grona zainteresowanych, w tym przede wszystkim specjalistów z zakresu ekonomii międzynarodowej i przedsiębiorców działających na rynkach zagranicznych.
Celem konferencji jest prezentacja aktualnej sytuacji, omówienie wyników badań i wymiana poglądów oraz dyskusja na temat stanu i perspektyw współpracy gospodarczej Unii Europejskiej z Kanadą, USA i Meksykiem. W swym założeniu konferencja ma być platformą wymiany myśli pomiędzy ekspertami z dziedziny ekonomii, pracownikami instytucji europejskich oraz praktykami biznesu. Wobec dynamicznie zmieniającej się globalnej sytuacji polityczno-gospodarczej, podjęte zagadnienia wydają się szczególnie warte uwagi i dyskusji.
Udział w konferencji jest bezpłatny, wymagana jest natomiast rejestracja. Prosimy o przesyłanie zgłoszeń do dnia 25 września br.

Zapraszamy do spotkania i dyskusji 26 października w murach Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie przy ul Rakowickiej 27.

dr hab. Edward Molendowski, prof.UEK
Katedra Międzynarodowych Stosunków Gospodarczych
Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie